Descriere
PROFESIONAL
Decerant care inlatura toate tipurile de ceara sau rasini, si foarte vechi de pe suprafete precum: marmura, granit, travertin, etc. Are efect neutralizant asupra detergentilor acizi.
Nu ataca luciul suprafetelor.
Disponibil in ambalaj de 1lt, 5lt sau cantitati mai mari la comanda.
Utilizare:
Pentru eliminarea de ceruri normale se diluează 50-100 ml de produs la un litru de apa, iar pentru ceruri vechi se dilueaza 100-200 ml la un litru de apa. În cazul murdăriei persistente, creșteti concentrația produsului în funcție de necesitate. Cu un litru de produs se pot trata in jur de 90-150 de mp in functie de dilutie.
Spalare manuala: -aplicati produsul pe suprafata folosind un mop, o laveta. lasati sa actioneze timp de 5-1 0 minute și apoi fracati cu o perie de pardoseli. Se repetă operația în cazul impurităților reziduale si se clateste cu apa din abundenta. Se recomanda recuperarea apei murdare cu un aspirator de lichide.
Spalare cu masina: - aplicati produsul pe suprafata folosind un mop. Dupa 5-10 minute se spala cu un monodisc echipat cu o perie de spalat si se recupereaza apa murdara cu aspiratorul de lichide.
Detalii produs
Produse similare
















